Центр встановлення ГБО

УСТАНОВКА ГБО 4ГО ПОКОЛІННЯ

Газобалонне обладнання (ГБО) 4-го покоління є однією з найпоширеніших систем для газової установки в автомобіль. Дане ГБО гарантує надійність, якість і довговічність. Установка ГБО 4 покоління можлива на будь-якому автомобілі. Якщо Ви вирішили встановити газ на авто 4 покоління, то наша компанія допоможе виконати це завдання. Ми забезпечимо вам безшумність двигуна з простотою його запуску, при цьому за доступну для всіх ціну. Ми пропонуємо всім підключення ГБО 4-го покоління, так як знаємо всі його переваги. Якщо ви ще не обізнані, то пропонуємо з ними ознайомитися.
Газова установка на автомобіль 4-го покоління
Для того, щоб остаточно зрозуміти, які переваги пропонує установка ГБО 4-го покоління, і в чому її вигода, нам необхідно розібратися як же все влаштовано в цій системі. Система ГБО 4-го покоління використовує одно- або двоступеневий редуктор, який утримує тиск в газовому балоні на необхідному рівні. Необхідний рівень тиску для пропану складає 1.2bar, для метану - 1.8bar. Вид редуктора визначається від виду використовуваного газу. Установка ГБО 4-го покоління включає в себе розміщення фільтра тонкого очищення, за допомогою якого газ проходить з редуктора на форсункову планку. Фільтр перешкоджає засміченню планки, щоб запобігти порушенню дозування газу, який надходить в двигун. Поруч з впускними клапанами встановлюється впускний колектор з штуцерами-розпилювачами, на які надходить очищений і дозований газ від форсуночної планки. Газовий інжектор в ГБО 4 регулює послідовність роботи газових форсунок з бензиновими форсунками. Блок управління газового інжектора збирає для цього дані, отримані з датчиків автомобіля.

Система безпеки

Система внутрішньої безпеки, яка вбудована в газобалонне обладнання відстежує показники з різних температурних датчиків і датчика тиску газу. Коли тиск падає, то двигун перемикається на бензиновий режим. Установка ГБО 4-го покоління не займе багато вашого часу. Тому, якщо ви вирішили встановити газ на авто 4-го покоління Київ, то вам краще звернутися по консультацію. Наші фахівці зроблять свою роботу на найвищому рівні. Якщо ви вважаєте, що ціна ГБО 4-го дорога, то ми зі сміливістю вам відповімо, що воно того варто. Незважаючи на дорогу процедуру, ви зможете окупити її всього за півроку, а може і менше. Зате потім, вас не буде лякати нестабільна ціна на бензин і можливість його подорожчання в рази. Щоб дізнатися яка ціна ГБО 4-го покоління, то ви можете звернутися до наших фахівців, вони дадуть відповідь на всі ваші запитання. А щоб купити ГБО 4, ви можете, залишити заявку на нашому сайті, або також звернутися до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами. Наші фахівці швидко оформлять вам ваше замовлення, щоб ви швидше могли встановити газ на авто 4-го покоління. Звернувшись до нас, ви зрозумієте, що ми пропонуємо кращу ціну на ГБО 4.

Газове обладнання 4-го покоління здатне окупити себе протягом першого півріччя. А якщо ви перебуваєте за кермом свого автомобіля досить часто, і вам часто доводиться пересуватися по місту, то термін окупності стане ще менше.
Газ на авто 4-го покоління безпечний для вашого авто. Стінки газового балона досить міцні, стійкі до високої температури і сильних ударів. Тому вам не варто переживати, що він зможе вибухнути у вас в машині. Навіть при попаданні в ДТП наявність газового балона не збільшить ризик його вибуху.
Газове обладнання 4-го покоління - є екологічною системою. Вихлопні гази з автомобіля набагато менш токсичні, ніж бензинові вихлопи. Тому установка ГБО 4-го покоління завдає меншої шкоди навколишньому середовищу.