Комп’ютерна діагностика

Для чого потрібна комп’ютерна діагностика

 

 

Комп'ютерна діагностика найчастіше виконується після появи на панелі приладів коду помилки, а також у разі порушення роботи двигуна або інших вузлів / систем. Крім того за допомогою комп'ютерної діагностики можна перевірити автомобіль перед покупкою, така діагностика дозволяє виявити всі найменші несправності а також «хворі місця» автомобіля з пробігом. Фахівці рекомендують проводити комп'ютерну перевірку мінімум раз на рік, цей показник в більшій мірі залежить від віку і стану автомобіля.

Як виконується комп'ютерна діагностика?
1. Через спеціальні діагностичні роз'єми до бортової системи підключають сканер зі спеціальним ПО, який виконує зчитування всіх трансльованих автомобільних кодів.
2. Після зчитування кодів вони розшифровуються фахівцями, за допомогою спеціальних програм.
3. На завершення робиться висновок про технічний стан автомобіля а також про наявність чи відсутність тих чи інших несправностей.

У разі виявлення помилок, ми  даємо повний звіт і обов’язково розповідаємо нашим клієнтам про результати діагностики та наслідки, до яких можуть призвести несправності в разі їх виявлення, а також підбираємо необхідний список робіт по їх усуненню.

Попередній запис за тел. 044-3311181, 067-9386338, 095-0510004, 044-5250100

І останнє, пам'ятайте, що регулярна і своєчасна комп'ютерна діагностика - це ваша безпека, оскільки від своєчасності виявлення поломок і несправностей, залежить ваше життя, а також життя ваших пасажирів.