Хімчистка

Хімчистка автомобіля - звичайне прибирання салону ніколи не замінить собою комплекс послуг по повній хімчистці Вашого авто. Пил і бруд накопичується в прихованих порожнинах, в'їдається в покриття салону, переноситься на Вашу одяг, осідає в легенях, згубно впливає на здоров'я Ваших пасажирів. Налякали? Не хвилюйтеся, все то приїжджайте до нас - і Ваш автомобіль стане чистіше, ніж з заводу. Ми використовуємо тільки найкраще обладнання та хімію для хімчистки найвищого класу від Koch Chemie (Німеччина) - рекомендовану такими виробниками як BMW, Mercedes, Audi ... Абсолютна безпека, повна гіпоалергенність, відсутність неприємних запахів - найкраща хімчистка можлива тільки із застосуванням професійних матеріалів.

ПОВНА ХІМЧИСТКА САЛОНУ І БАГАЖНИКА МАШИНИ

Включає в себе чистку підлоги, стелі, сидінь, пластикових деталей, килимків, хромових елементів і вставок з дерева. При виконанні чистки салону застосовується велика кількість обладнання, від пилососа до ручних інструментів детейлінг. Цікаво спостерігати за цим процесом - люди в світлих комбінезонах, з маленькими щіточками, згинаючись в неймовірних положеннях, добираються до найзатишніших куточків, щоб забезпечити повну чистоту.

КОМПЛЕКСНА ХІМЧИСТКА АВТОМОБІЛЯ

Волога хімчистка салону з використанням миючого пилососа і задіянням спеціалізованого пневмо-інструменту TORNADOR, що забезпечує найбільш якісну і глибоку обробку поверхонь за рахунок торнадо-ефекту - подібний спосіб в рази ефективніше ніж та ж суха хімчистка або хімчистка паром. Після всього комплексу обробок поверхні набувають захист від ультрафіолету, що перешкоджає вигоряння. Також варто відзначити антистатичний ефект - що повинно сподобається тим, хто не любить несподівані удари електрикою з раннього ранку. Крім того, можуть пропасти вже набридлі цвіркуни і поскрипування, а продування повітропроводів позбавить від незрозумілого шурхоту. Ах да - і ремені безпеки більше не залишать свою позначку на білосніжній сорочці. Ну і доповнимо все це приємними запахами на вибір - від цитруса, до особливо улюбленого нашими клієнтами аромату Duftstoff Bazooka - жувальна гумка з дитинства))

ХІМЧИСТКА шкіряний салон АВТО

Хімчистка шкіряного салону авто передбачає очищення його від пилу, бруду і нашарувань. Подальша обробка шкіряних деталей захисними засобами надає їм м'якість і еластичність, яка зберігається надовго. У багатьох випадках потрібне розбирання обшивки автомобіля, демонтаж сидінь, або часткове розбирання панелей, для забезпечення доступу до найскладнішим ділянкам, яким необхідне очищення і обробка. Все просто - не провівши повну обробку можна поручиться за те, що шкіра не піде на розрив в місцях з'єднань, стиків і зламів - це часта причина перешивки салону, коли, здавалося б, ідеальна лицьова сторона, але пішов прорив по бічній частині. Ми це намагаємося запобігти на максимально довгий термін.

ХІМЧИСТКА ТКАНИННОГО САЛОНУ

Хімчистка тканинного салону - текстілевая оббивка після чистки і обробки відновлює свій «рідний» колір, в тому числі це стосується елементів салону з алькантари, підхід до чищення якої повинен бути абсолютно особливим, щоб покриття не позбулося своїх властивостей.

Озонова ЧИСТКА САЛОНУ І кондиціонера АВТОМОБІЛЯ

Koch Chemie. Ефективно знищує всі бактерії, цвіль і інші мікроби. Здатний за 2 години видалити найстійкіші і неприємні запахи в салоні авто. Очищає кондиціонер автомобіля при включенні внутрішнього обдування, з максимальним режимом подачі повітря, в перебігу 20-ти хвилин. Особливо актуальна ця обробка після зимового сезону, так як підлогове покриття неминуче ввібрала вологу, що сприяло розвитку мікроорганізмів - піде запах вогкості. Це саме можна сказати і до системи клімат-контролю, якщо відчули затхлий запах з повітропроводів - саме час обробити озоном. Озон - газ, особлива форма кисню, що містить в молекулі три атома (замість звичайних двох), в природі утворюється в повітрі під час грози і володіє сильним окислювальним, знезаражувальним і дезинфікуючим властивістю. Надає повітрю характерний запах свіжості і чистоти. Після грози, ледь вловимий запах озону, асоціюється з чистим повітрям - Вашу машину очистить зсередини рукотворна гроза! Приїжджайте!

ЦІНИ (в грн)

Повна хімчистка салону авто від 1500

Хімчистка сидіння від 100

Хімчистка карти від 80

Хімчистка статі (1 місце) від 80

Хімчистка стелі від 200

Хімчистка килимів (1 шт.) Від 30

Хімчистка багажника від 100