Ремонт ходової

 

 


Якщо ви відчуваєте стукіт, скрип, шум, вібрацію під час руху, бачите швидке зношування гуми, або авто "тягне" в один бік, напевно, у вас проблеми із ходовою.

Ходова частина авто скалдається із багатьох вузлів та механізмів, які тісно зв'язані між собою. Професійний ремонт ходової частини на нашому сервісі для кожного клієнта незалежно від марки авто.

Огляд ходової радимо вам здійснювати кожні 10.000 кілометрів пробігу. Дешевше попередити вас про ймовірний вихід із ладу якоїсь запчастини, або механізму, аніж придбати та замінити її. Чи не так? Тому техогляд вашого авто - у ваших інтересах. Професійна діагностика ходової частини автомобіля нашими майстрами - це економія вашого часу, нервів та грошей. У наших автослюсарів є багаторічний досвід та практичні знання, здобуті за кордоном. Ми фахово усунемо недоліки та неполадки у ходовій, допоможемо придбати запчастини і професійно полагодити усі несправності.

Якщо ви хочете якісно та недорого ліквідувати несправності ходової частини авто, наприклад, зробити заміну шарових опор, пружин, амортизаторів, сайлентблоків, стабілізаторів, підшипників тощо зателефонуйте нам: 044-3311181, 067-9386338, 095-0510004, 044-5250100