Ремонт і заправка кондиціонера

Ремонт і заправка кондиціонера

 

Що це і для чого потрібно?

Навіть самим останнім моделям авто рано чи пізно буде потрібен ремонт кондиціонера.

Заправка кондиціонера на авто - процедура потрібна. Системи кондиціонування використовують холодоагенти, які поглинають тепло з навколишнього середовища. І якщо в кондиціонері з'являється несправність або при його монтажі були допущені помилки, слід провести перезаправку кондиціонера авто.

Як часто потрібно робити заправку фреоном?

Основна інформація про частоту заправки автокондиціонера міститься в експлуатаційній інструкції автомобіля. Але є просте правило: для нових авто з салону дозаправка бажана хоча б кожні 2-3 роки, а якщо вік вашого автомобіля більше 10 років, то заправку автокондиціонерів варто проводити щороку.

Чи можна заправити кондиціонер самостійно?

Зрозуміло, можливість самостійної заправки кондиціонера авто не виключена, але краще  звернутися на спеціальний автосервіс. Краще віддати перевагу тій майстерні, де є окремий фахівець, який здатний виконати діагностику і заправку кондиціонера з використанням всього потрібного обладнання на спеціальній станції.

А коли потрібна заправка кондиціонера на авто: взимку або влітку?

Підготувати свою систему кондиціонування потрібно заздалегідь і провести повну заправку кондиціонера перед початком літа.

Які витратні матеріали потрібні для заправки?

При проведенні дозаправки кондиціонера майстер використовує не тільки фреон, а й спеціальне масло. Крім того, в систему вводяться спеціальні добавки-присадки. В кінці майстер заповнює контур фреоном і обов'язково тестує працездатність системи.

Що впливає на ціну заправки кондиціонера на авто?

Якщо ви вже займалися пошуком майстра для заправки кондиціонера на авто в Києві, ціни  вам знайомі не з чуток. На формування ціни впливають такі фактори, як майстерність фахівців і їх досвід, використання сучасної автоматики для закачування фреону. Також на ціну заправки кондиціонера в Києві впливає такий фактор, як повторне використання злитого з контуру фреону: якщо в майстерні є можливість повторного використання холодоагенту, заміна обійдеться вам дешевше. І, звичайно, комплексна послуга по заправці та ремонту автокондиціонерів буде коштує дорожче простої дозаправки.