Ремонт та діагностика електрики

 

 

Якщо у вас виникли проблеми з електрикою в автомобілі варто довіритись професіоналу. Наш електрик професійно продіагностує усі поломки й надасть фахову пораду або на місці відремонтує усі несправності. Ми підберемо оригінальні запчастини за цінами, які нижчі, ніж у магазинах.

Декілька порад електрика:

  • Якщо на роботу двигуна зовсім не впливає регулювання холостого ходу, то перш ніж знімати карбюратор, перевірте зазори в свічках. Вони можуть бути погано виставлені.
  • Іноді причиною незрозумілих явищ є звичайне окислення країв запобіжників. При цьому, зовні запобіжники виглядають цілком справними.
  • Якщо вам не подобається яскравість фар, тоді не поспішайте купувати потужніші лампи. Зверніть увагу на стан оптики (іржа і відшаровування дзеркального покриття).
  • Кипіння електроліту в акумуляторі може бути викликано не лише перезарядкою, але і зменшеною щільністю електроліту при нормальній зарядці.
  • Якщо вас іноді б’є струмом під час відкривання дверей, не викликайте негайно автоелектрика. Немає короткого замикання! Вам достатньо позбутись синтетичного одягу і синтетики на сидінні вашого авто. Також варто повісити антистатик-хвіст. І проблеми зникнуть назавжди

Телефонуйте до нас. Записуйтесь на діагностику завчасно. Навідуйтесь час від часу на сервіс, щоб проблема з електрикою не виявилась для вас катастрофою. Удачі вам у дорозі.