Ремонт вихлопної системи

 

 

Глушник або вихлопна система автомобіля – один з обов’язкових механізмів його конструкції, що зменшує ступінь шуму, температуру і токсичність вихлопу, утвореного при згорянні паливної суміші, до допустимих показників. Заміна або ремонт глушника – досить трудомісткий і відповідальний процес, тому проводити його краще в централізованому сервісі. Адже в сучасному транспортному засобі система випуску являє собою цілий комплекс з’єднаних між собою пристроїв, що збільшують потужність двигуна, фільтруючих відпрацьовані гази і знижують шумові вібрації.

Особливості виконуваних робіт:

Ремонт вихлопної системи машини може бути пов’язаний як з відновленням, так і з повною заміною її окремих елементів або всього механізму. Також деякі проводять його для тюнінгу автомобіля. Конструкція складається з приймальні труби випускного колектора ( «штанів»), каталізатора або пламегасителя, резонатора і власне глушника. Також вона може доповнюватися вібропоглинаючою муфтою. Тому ремонт глушника автомобіля часто включає заміну сполучних елементів і ущільнень між ними.

Передумови виконуваних дій:

Ремонт частин вихлопної системи проводиться після ретельної діагностики. Існує не-скільки причин виконання подібних робіт:

  • погана якість матеріалу;
  • вібрація і механічні пошкодження при їзді по нерівних дорогах;
  • великі температурні перепади і високий тиск;
  • корозія і ерозія виробів (в тому числі від дорожніх реагентів);
  • бажання «прокачати» свою машину.

 

Часто виявляється, що заміна глушника або деяких його частин стає більш рентабельним варіантом, ніж його відновлення або власник авто бажає оновити дизайн свого автомобіля. У цих випадках ми проводимо такі роботи з урахуванням усіх побажань.