Ремонт на стапелі

 

 

У разі серйозних пошкодженнях кузова і неможливості застосувати інші методи рихтування надія залишається тільки один вихід. Для цього типу ремонту застосовується дороге устаткування, але найчастіше це є єдиним способом врятувати автомобіль.

Під стапелем розуміють спеціальну конструкцію, завдяки якій забезпечується надійна фіксація автомобіля під час ремонту, а також збірки. А в процесі відновлення геометрії кузова стапель виконує ще ряд функцій, оскільки оснащений системою, яка контролює геометричні параметри, і дозволяє розтягувати пом’ятий, сильно порушений геометрично кузов одночасно в 3-х площинах.

Сучасні стапелі мають спеціальні скани, забезпечені монітором, на якому в результаті діагностики моментально прораховується відхилення між конкретними точками. На них встановлюють електронні маячки, через які сигнал передається в вимірювальну систему. Далі отримана за результатами діагностики картина і та, яка повинна бути в доглянутому автомобілі, порівнюються оператором і в разі виявлення змін в геометрії, визначається місце, яке потребує докладання зусиль для витягування металу в конкретному напрямку.

 

ФОТО ВИКОНАНОЇ РОБОТИ