Рихтування

 

 

Рихтування авто – це вирівнювання деформованого кузова автомобіля з метою надання йому практично заводського стану. Рихтування робиться не тільки для повернення автомобілю його естетичних якостей, але має практичне значення і є необхідною з кількох причин:
1. Прискорений розвиток корозії в пошкоджених місцях.
2. Заклинювання коліс при пошкодженні крил, зміна зазорів дверей.
3. Удар ззаду призводить до заклинювання багажника, порушує роботу фар.
4. Робочі частини автомобіля можуть вийти з ладу при деформації кузова.
5. Погіршення керованості автомобіля.

Існує кілька різновидів рихтування металу:

 1. Класичне рихтування автомобіля.

Може бути виконане практично при будь-яких пошкодженнях кузова з використанням різних інструментів: присосок, фасонних плит металевих і гумових молотків, важелів і оправок.

 1. Вакуумне рихтування автомобіля.

Застосовується у разі відсутності пошкодження ЛФП. При вакуумному рихтуванні не тільки випрямляються вм’ятини, але і фарба залишається неушкодженою. Крім того, вакуумне рихтування займаає набагато менше часу в порівнянні з класичним рихтуванням, але мінусом використання вакуумного рихтування є неможливість риштування вм’ятин таким методом.

 1. Рихтування без фарбування.

Використовується в тому випадку, якщо ЛКП не пошкоджено, також важливо те, яка фарба в місці вм’ятини заводська, або деталь перефарбовувалася, якщо деталь перефарбовувалася, то можливе відшарування фарби. Для того, щоб виконати таку рихтування потрібні спеціальні інструменти: мініліфтер, присоски, гачки, молотки, а також навички фахівця, тому таке рихтування краще не намагатися виконувати самостійно.

 1. Рихтування з допомогою споттера.

Інструмент, що значно спрощує рихтування і підвищує якість ремонту. Перед його застосуванням місце пошкодження акуратно зачищається до металу за допомогою болгарки з встановленою на ній металевою щіткою. Працює з застосуванням контактного зварювання.

 1. Витягування на стапелях.

У разі серйозних пошкодженнях кузова і неможливості застосувати інші методи рихтування надія залишається тільки один вихід. Для цього типу ремонту застосовується дороге устаткування, але найчастіше це є єдиним способом врятувати автомобіль.

РИХТОВКА БУВАЄ:

 • холодною;
 • гарячею;
 • за допомогою спотів (тимчасових зачепів).

Невеликі вм’ятини можуть ремонтуватися без необхідності подальшого фарбування поверхонь.

Істотні пошкодження, крім відновлення форми, потребують проведення шпаклівки і фарбування.

ДЕ В КИЄВІ ВИКОНУЄТЬСЯ РИХТУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Виконавців для такого виду ремонту можна знайти навіть в приватних гаражах. Професійне відновлення цілісності поверхні немислиме поза сертифікованого сервісу. Такі станції мають в своєму арсеналі:

 • обладнання для перевірки геометрії кузова;
 • знань і досвід для роботи з сучасними матеріалами;
 • необхідне матеріально-технічне оснащення та професійні компоненти.

ЦІНА РИХТУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

При грамотному підході вартість такої послуги може бути істотно знижена, завдяки застосуванню інноваційних матеріалів і методик. При ситуації, коли самоуку може знадобитися розбирання і зняття вузлів автомобіля, наші механіки забезпечать виконання роботи прямо на автомобілі.

Це буде дешевше, заощадить багато часу і не зажадає втручання в механізми транспортного засобу у випадках.

СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ НА ОБСЛУГОВУВАННІ УСІХ МАРОК АВТОМОБІЛІВ