Шиномонтаж

Шиномонтаж

Потрібна заміна шин? Автосервіс «ЕвроСТО» надає широкий спектр послуг шиномонтажу у Києві.

Установка коліс, зняття шин з коліс, заміна шин, балансування коліс, перевірка тиску в шинах, гаряча вулканізація, накладання латок, монтаж шин легкових автомобілів.

Шиномонтаж – один з найбільш необхідних зараз видів ремонту Вашого автомобіля, адже надійність та справність коліс – запорука Вашої безпеки під час руху. Не секрет для будь-якого водія, що на наших дорогах пошкодити шину чи диск досить легко, тоді й виникає необхідність невідкладного ремонту. Не варто забувати й про сезонну заміну шин – правильно змінити літню гуму на зимову без допомоги кваліфікованих працівників та спеціальної техніки не так вже й легко.

       Потрібна заміна шин, а Ви не знаєте, до кого звертатись? Автосервіс «ЕвроСТО» надає широкий спектр якісних послуг шиномонтажу у Києвві. Стандартний комплекс послуг з шиномонтажу включає в себе мийку коліс, їх знаття, установку, балансування та демонтаж.

Наш шиномонтаж включає великий вибір послуг:

  • Установка коліс, зняття шин з коліс, заміна шин;
  • Балансування коліс: усувається дисбаланс колеса після ремонту або заміни шини; Перевірка тиску, а також підвищення тиску в шинах;
  • Гаряча вулканізація: очищення, накладання латок;
  • Монтаж шин легкових автомобілів.

         Персонал автосервісу «ЕвроСТО» усуне всі неполадки з шинами та дисками у Вашому автомобілі за максимально короткий час та без жодних пошкоджень дисків чи шин. Майстри нашого шиномонтажу у Києві використовують надсучасне обладнання світового класу, яке задовольнить найвибагливіші запити кожного клієнта. Техніка такого типу дозволяє нам здійснювати шиномонтаж коліс різних типів та розмірів. А головне послуги ми надаємо за доступними цінами!

     Скориставшись послугами автосервісу «ЄвроСТО», Ви неодмінно будете задоволені шиномонтажем. Не зволікайте – приїжджайте до нас і Ви отримаєте бездоганний сервіс та бажаний результат.