ТЮНІНГ

ТЮНІНГ

  Що означає тюнінг? «Tuning» – від англійського слова настройка або регулювання. Тюнінг це настройка та доопрацювання з метою удосконалення автомобіля. Не забудемо і про індивідуальність, до якої прагне кожен автолюбитель. Тюнінг став досить звичним у повсякденному житті, але найчастіше мається на увазі тільки зовнішній вигляд автомобіля, а це не всі переваги тюнінгу. Заміна заводського двигуна на більш потужний двигун – це тюнінг. Заміна салону – тюнінг. Зовнішня надбудова автомобіля – теж тюнінг. У фахівців даний термін використовується абсолютно для будь-яких доробок у конструкції авто. Тюнінг технічний До даного виду тюнінгу відносяться всі зміни і доопрацювання, що впливають на технічні характеристики авто. Перелік робіт, які суттєво впливають на параметри:
  • Модернізація мотора з метою збільшити потужність. Купівля повітряних фільтрів з нульовим опором, продумане збільшення корисного об’єму двигуна, впровадження нових істотно полегшених поршнів, нагнітачів, колінчастих валів, турбін, доробка вихлопу. Абсолютно будь-який автомобіль можна зробити більш потужним, провівши вищеперелічені операції.
  • Чип-тюнінг, а ще часто називають чіпування. Цей вид доробки покращує електронну систему управління двигуном.
  • Спектр робіт з поліпшення трансмісії. Доробки в коробці передач автомобіля і впровадження посилених елементів коробки передач для кращого зчеплення.
  • Регулювання підвіски. Надзвичайно точний тип тюнінгу, який підрозуміває зміну первісної конструкції підвіски для досягнення максимальної функціональності, залежно від поставлених завдань – позашляхова або спортивна їзда та інше.
Тюнінг салону авто Внутрішній тюнінг необхідний для підвищення комфортності авто. Зміна виду внутрішнього простору, заміна або монтаж аксесуарів та обладнання. Сюди можна віднести перетяжку салону, панелі приладів, установка відео і аудіо систем, шумоізоляція та інше. Зовнішній тюнінг Головне завдання – це максимально змінити зовнішній вигляд і підкреслити оригінальність. Вже розроблено безліч хороших рішень, від наклейок до установки комплектів аеродинамічних обвісів на авто. Найбільш популярний вид автотюнінгу. Також не варто забувати про диски і гуму.

ФОТО ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ФОТО