Встановлення WEBASTO

 

Встановлення автономних опалювачів Webasto

 

Система Вебасто може бути встановлена на абсолютно різні моделі автомобілів, в незалежності від типу палива, що використовується, будь це бензин або дизель.

Однією з особливостей передпускового обігрівача Вебасто є те, що їм можна керувати кількома способами:

- за допомогою вашого смартфона, з встановленим на ньому додатком;

- за допомогою пульта дистанційного керування;

- за допомогою установки таймера в авто, на якому ви можете заздалегідь запрограмувати в які дні, час, і до якої температури обігрівач повинен нагріти двигун і салон.

Існує два види автономної системи опалення Вебасто:

1. Повітряний – для швидкого обігріву салону автомобіля. Дуже популярний у використанні серед рибалок і мисливців, а також у вантажівках, мікроавтобусах, вахтовій техніці та інших авто, в яких можливі ночівлі.

2. Передпусковий рідинний – в основному використовується для швидкого прогріву двигуна перед його запуском. Обидва види передпускового обігрівача є безшумними, з низьким рівнем споживання струму.

Автономний обігрів салону Вебасто

Як тільки температура перевищує встановлений показник, який був вказаний вами, система відразу ж знижує інтенсивність роботи, переходячи в режим очікування до того моменту, поки температура знову не починає падати.

 

Також розробники Webasto не зупинилися тільки на боротьбі з холодом. Система Webasto (Вебасто) в жарку пору року може провітрювати салон автомобіля, до запуску двигуна включивши вентилятор. Ця функція робить комфортною посадку у ваш улюблений автомобіль після довгої відсутності, натомість розпечених сидінь і духоти.