Видалення каталізатора

 

 Каталізатор впливає на те, чи відповідає ваш автомобіль стандартам викидів. У сучасних автомобілях з’явилося, коли стандарти щодо складу вихлопних газів були затягнуті. Її завданням є видалення токсичних частинок, що містяться у вихлопі.

У вашому автомобілі може бути керамічний або металевий каталізатор. Як будь-яка частина в машині, вона може виявитися зношеною або пошкодженою. Вона чутлива до їзди на невеликих відстанях або до неправильно встановленої установки LPG.

Каталізатор також може негативно вливати на паливо. Це відбувається, коли система запалювання вашого автомобіля виходить із ладу. Розбитий турбокомпресор, через який нафта потрапляє у вихлопну систему, також може сприяти пошкодженню.
Опалена нафта пошкоджує картридж каталізатора через підвищення температури вихлопних газів. Деякі вважають, що видалення каталізатора неможливе, бо це важливий елемент транспортного засобу. Але якщо автомобіль перебуває в хорошому стан, і діагностика не показує нічого поганого, то не варто турбуватися.

Заміна каталізатора: видалити або залишити?

Видалити каталізатор краще, ніж замінити його на новий. При заміні значно погіршуються екологічні характеристики машини. Також зменшується термін служби глушника через те, що полум’я з двигуна проходить крізь нього більш активно (у порівнянні з каталізатором).

Ціна видалення каталізатора

Автосервіс ЕвроСТО надасть вам якісні послуги із видалення каталізатора. Наші спеціалісти швидко здійснять роботу за доступною ціною. Зверніться до нас, якщо вам потрібно видалити каталізатор. Ми проконсультуємо вас щодо цього й виконаємо потрібний обсяг робіт.